icon

Opera Classic

12.1.9

5.0

8

En az sorunlu bölümüyle internet tarayıcısını kullanın

636.6k

Bu uygulamayı oyla

Opera Classic tam olarak isminin sunduğu işi yapar: Opera tarayıcısının klasik, eski okul versiyonu. Bu versiyonu özel olarak 4.4 ya da önceki işletim sistemlerini çalıştıran eski Android cihazlar için tasarlanmıştır, ancak herhangi bir cihazda da gayet güzel çalışır.

Aldığı ücreti hak eden diğer tarayıcılar gibi, Opera Classic en beğendiğiniz internet sitelerine hızlı bir şekilde erişim sağlamak için yer imlerini ve bir seferde çoklu sayfaları açık tutmak için sekmeleri içerir. Aslında, şu anda tüm modern tarayıcılarda sunulan temel özelliklere sahiptir.

Opera Classic ayarlarından, otomatik resim yükleme (fabrika ayarlarında etkindir) ya da tek sütun izleme gibi ilgi çekici bazı özellikleri etkinleştirebilir ya da devre dışı bırakabilirsiniz. Sayfalar üzerindeki yakınlaştırmayı ayarlayabilir ve gezinme çubuğunu etkinleştirebilir ya da devre dışı bırakabilirsiniz.

Opera Classic, basit ve güçlü bir tarayıcıdır. Eşsiz bir özellik içermez, ancak Android'in herhangi bir versiyonunda çalışan bir cihaz için iyi bir internet tarayıcısıdır.
Uptodown X